Прайс

Якщо у Вас «горять» строки, скористайтеся цифровим способом друку, який дозволяє відтворювати від моно до всієї гами кольорів та від одного до тисяч екземплярів.

Завдяки "цифрі" здійснюється найоперативніше виготовлення візиток, флаєрів, стікерів, етикеток, штрихкодів, бланків, каталогів, сетів (плейсмети), листівок, запрошень, квитків на конверти тощо. Це основна перевага цього виду друку.

Ще одна перевага: Ви можете самі створити макет, і цифровий друк втілить його в життя на папері.

Цифровий друк – один із найпопулярніших сучасних методів надання поліграфічних послуг. За допомогою цього способу можна друкувати документи безпосередньо з комп'ютера, без додаткових процесів додрукарської підготовки. Це значно економить час на процес виробництва друкованої продукції.

Цифровий друк – це технологія отримання відбитків із використанням змінної друкованої форми. Змінами у друкарській машині на кожному етапі управляє комп'ютер видавничої системи. Друк малих накладів методом цифрового друку дуже вигідний та рентабельний за рахунок економії на додрукарських дорогих операціях. При цьому вартість одного відбитку на цифровому апараті не залежить від накладу.

Цифровий друк дає можливість виготовляти малі наклади поліграфічної продукції та надавати замовникам великий асортимент друкованих послуг із виготовлення того чи іншого виду поліграфічних виробів. У країнах, де бізнес та поліграфія розвинені не перший рік, оперативний друк на вимогу є однією з найважливіших галузей застосування цифрового друку.

Якість відбитків не нижче, ніж в офсетному друці, але водночас при використанні методу цифрового друку стає можливим персоніфікувати відбитки, оперативно змінювати текст або зображення. Значно знижується як вартість додрукарської підготовки, оскільки не виготовляються друковані форми та плівки, а й ризик втрати якості на цих стадіях друку. Для цифрового друку характерне використання будь-якого носія - паперу, плівки, самоклеючих матеріалів, кальки.

За допомогою цифрового друку можна виготовляти візитки, листівки, буклети, календарі різних видів, бланки, документи, що самокопіюються, флаєри, воблери, стікери, наклейки (в т.ч і наклейки БЕЗ ГМО) та багато іншого.

Говорячи про обладнання для цифрового друку, можна відзначити, що ринок пропонованого поліграфічного обладнання на сьогоднішній момент багатий різним обладнанням (цифрові друкарські машини та друкарські системи для промислових друкарень, копіри, принтери та малогабаритні, але продуктивні дуплікатори (ризографи), призначені для невеликих компаній, офісів, навчальних закладів і, навіть, для домашнього користування) і рясніє його виробниками. Серед виробників друкарського обладнання, що зарекомендували себе, такі відомі бренди, як: DUPLO, EPSON, INDIGO, VUTEK, RISO, XEROX, HP та багато інших.

Цифровий друк широко застосовується для друку малотиражних рекламних або комерційних видань, в які можуть бути внесені зміни в процесі виготовлення накладу навіть після друку кожного екземпляра.

Переваги цифрового друку:

1.Використання методу цифрового друку дає можливість зробити попередній перегляд екземпляра або роздрукувати пробний варіант майбутньої продукції перед друкованим процесом. Це допоможе попередньо оцінити якість та дизайн продукції та своєчасно внести необхідні зміни.

2.Для цифрового друку не потрібна додрукарська підготовка, виготовлення друкованих форм та плівок. Тим самим процес друку за допомогою цифрового методу стає недорогим і знижується ризик втрати якості зображення в процесі додрукарської підготовки.

3.Продукція цифрового друку відрізняється високою якістю зображення. Лініатура 175 lpi дозволяє зробити відбитки бездоганної якості. Порції тонера під час створення кольорів у зображенні контролює комп'ютер, а точне суміщення кольорів дозволяє уникнути необхідності накладання кольорів для приховування дефектів - властивість, характерна лише для цифрового друку. Якість стає особливо очевидною під час друку файлів, що містять професійні фотографії натурних об'єктів або творів мистецтва.

4.Цифровий друк дозволяє персоніфікувати дані та вводити нумерацію, вносити зміни після друку кожного відбитка.

Недоліки цифрового друку:

Щоб остаточно зупинитися на виборі власного замовлення методом цифрового друку, необхідно попередньо проконсультуватися з фахівцями. Адже, незважаючи на ряд переваг, технічні можливості цифрового друку мають обмеження та нюанси, пов'язані з якістю зображень, асортиментом тонерів, набором матеріалів-носіїв, швидкістю друку.

 

Межбанк

Ви тут:   ГоловнаПослугиЦифровий друк