Офсет - це найвідоміший і найпоширеніший вид друку в поліграфії, оскільки дозволяє друкувати будь-які кольори накладами практично будь-якого обсягу. Офсетний друк на аркушевих машинах - процес отримання відбитків, у якому папір певного розміру (формату) подається у друкований апарат окремими аркушами. Говорячи про офсетний спосіб друку, можна відзначити, що сьогодні офсетний друк найпопулярніший і часто використовується при наданні поліграфічних послуг з виготовлення книжок, журналів, газет та іншої продукції. Повнокольорові брошури, буклети, стікери, сети (плейсмети), флаєри, каталоги, запрошення, календарики, плакати, етикетки, наклейки (в т.ч. і наклейки БЕЗ ГМО), конверти, а також великі наклади - це зона офсетного друку.

Продукція, виготовлена офсетним способом, відрізняється високою якістю за відносно невисокої вартості. Друк офсетним способом здатний відтворити висококласну поліграфічну продукцію. З її допомогою можливе відмінне відтворення дрібних деталей та гарна передача півтонів. Найсильніший бік офсетного друку - це друк багатотиражних повнокольорових зображень. Чим більший наклад, тим менша вартість відбитка.

Офсет переважно застосовується для продукції великих накладів. Це пов’язано з особливостями технології виробництва, оскільки устаткування розраховане на певний мінімальний обсяг друку. Якщо використовувати обладнання для друку накладу менше цього мінімуму, то кількість витратних матеріалів буде такою, що й для мінімального обсягу друку. Тож ціна за одну копію зросте. У порівнянні з іншими видами друку офсет відрізняється чудовою чіткістю і яскравістю. При друці можуть бути використані не лише основні кольори (CMYK), але й додаткова палітра (pantone) та лак.

Офсетний друк (англ. off-set) - спосіб друкування, при якому фарба з друкованої форми передається під тиском на проміжну еластичну поверхню спеціального гумового полотна (циліндра), а з неї на папір або інший друкований матеріал. Для кожного з основних складових кольорів використовують окрему форму (зазвичай їх чотири) відповідно кожен колір друкується на окремій секції машини.

Багатофарбова офсетна машина має окрему друковану секцію для кожної фарби, що наноситься. Наприклад, якщо в публікації були використані чотири тріадні кольори і один простий, і при цьому друкарська машина має п'ять секцій, що фарбують, то кожна фарба (блакитна, пурпурна, жовта, чорна і сумішева) повинна бути заправлена в окрему секцію. Під час друку папір буде послідовно проходити через кожну секцію. Якщо ж машина має меншу кількість секцій, то вам доведеться надрукувати спочатку два або три кольори, зупинити машину, замінити фарби і друковані форми, а потім знову пропустити папір через ті ж секції для нанесення фарб, що залишилися.

Зазвичай термін виконання замовлення на друк складає 2-10 днів, включаючи етап додрукарської підготовки.

Не можна забувати, що для цього виду друку, втім, як і для інших, потрібна серйозна додрукарська обробка.

Вартість офсетного друку залежить від:

1.Накладу

2. Щільності паперу

3. Кількості кольорів

4. Використання додаткових фарб ("пантонних" фарб)

5. Покриття лаком, ламінації

6. Порізки або висікання

7. Наявності бігування та фальцювання

8. Наявності конгреву та тиснення

тощо.

Виходячи з цього прорахунок вартості здійснюється індивідуально згідно з технічним завданням.

Межбанк

Ви тут:   ГоловнаПослугиОфсетний друк